Hotel Desná Bolson :::

Hotel Bolson / Desná

Jizerské hory se rozkládají na samém severu České republiky mezi Lužickými horami a Krkonošemi. Část pohoří spolu s nejvyšším vrcholem Wysoka Kopa se nachází na území Polska. Nejvyšším vrcholem na české straně pohoří je Smrk, řada dalších vrcholů přesahuje. K Jizerským horám přiléhá na jihozápadě Ještědský hřeben. A v tomto krásném pohoří se nachází nově zrekonstruovaná secesní vila v centru Desné hotel Bolson

Ubytování Hotel Bolson:
Hotel Bolson poskytuje celkově 25 míst k ubytování, které jsou pro hosty umístěny v prvotřídně zařízených pokojích s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Hotel Bolson nabízí dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje a každý z moderně zařízených pokojů je vybaven telefonem, elektronickým trezorem a televizorem se satelitním příjmem. Pro hotelové hosty je zajištěno parkování na uzavřeném parkovišti v areálu. Parkoviště v areálu je monitorováno kamerovým systémem, jehož signál je přenášen do televizorů na všech pokojích.

Stravování:
V hotelu se nachází stylově zařízená restaurace která poskytuje snídaně formou bufetů. zbytek dne si hosté mohou vybrat z jídelního lístku, který nabízí speciality české kuchyně, ale také zahraniční. Po dobré jídle si hosté mohou posedět a vychutnávat dobré pití.

Hotel Bolson je zařízený pro potřeby školení. Je tam připravena konferenční místnost s kapacitou 20 míst.

Okolí hotelu:
V zimním období jsou v okolí hotelu velmi dobré lyžařské podmínky. Nejbližší lyžařský vlek "PARLAMENT" je vzdálen od hotelu pouhých 350m. Areál Tanvaldský Špičák (nově vybaven čtyř sedačkovou lanovkou) 4km. Cyklistika Jizerské hory V letních měsících je z Desné několikrát denně vypravován speciální vlak pro cykloturisty, pro něž je po Jizerských Horách připraveno mnoho značených cyklo stezek. Za špatného počasí lze navštívit městské fitcentrum. Techničtí nadšenci by si neměli nechat ujít projížďku po ozubnicové trati Tanvald - Harrachov s maximálním stoupáním až 58 promile, které je největší v České republice.

Hotel Desná Bolson - K hotelu přísluší parkovištěHotel Desná Bolson - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Desná Bolson -  je k dispozici připojení na internetHotel Desná Bolson -  je k dispozici letní terasaHotel Desná Bolson - tenis -poblíž hoteluHotel Desná Bolson - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Desná Bolson - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Desná Bolson - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Desná Bolson - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Desná Bolson - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Bolson, Údolní 526
Desná 46861 Česká Republika
Hotel-Desna-Bolson@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Bolson ubytování Desná Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: